Neobux - vysoké výdělky pomocí rented referralů

Síla Neobuxu tkví v pronájmu (rented) referralů. Proto se zde dá dosáhnout vysokých výdělků bez shánění přímých (direct) referralů, přestože i přímé referraly zde můžete mít. Má propracovaný grafický systém pro správu a údržbu referralů a postupnou trpělivou činností můžete dospět do výdělků, které pokryjí celý domácí rozpočet. Nebude to však hned, zvláště pokud nechcete nic investovat. Drobnými investicemi (v jednotkách dolarů) si můžete cestu k vysněným výdělkům řádně urychlit.


Zaregistrujte se ZDE

Neobux banner


První výplata

Výplata


Po registraci budete 15 dní ve zkušební době, kdy si Neobux testuje aktivitu a pro uživatele je to vhodná příležitost k seznámení s prostředím a získání rutiny pravidelných návštěv. V tomto zkušebním období ještě nelze pronajímat rented referraly ani registrovat direct referraly.


Fixed PTC

Klikání na reklamy je zcela intuitivní a každý den jich přibude min. 23, ale pochopitelně záleží, zda všechny chytnete. Po ranní porci se jich ještě určité množství objeví během dne, takže jich za den můžete mít celkem až kolem padesáti. Nejdůležitější jsou oranžové „Fixed“, ty nesmíte nikdy zapomenout odklikat, protože dle nich měří vaši aktivitu, ze které se vyhodnocují příjmy z referralů.

Neobux banner

Vlastní referralové (Direct)

Po 15 dnech od registraci můžete shánět i direct referraly pomocí svého reflinku. Výhodou je, že za ně nic neplatíte, ani se nemusíte starat o jejich údržbu. Výnos z nich je alespoň ve standardním členství menší, než z rented referralů.



Graf aktivity

Pronájem referralů (Rented)

Díky pronajímání referallů můžete časem dosáhnout výnosů i desítek dolarů denně, bude to však chvíli trvat, což také bude záviset na výši investic, neb něco stojí pronájem, údržba, recyklace, prodlužování a expirace. Pokud všechno uhlídáte a nebudete příliš spěchat, bude pro vás odměnou stabilní pasivní příjem.

tabulka referralů



Klíčové parametry
Standard členství Premium členství 90$
Hodnoty kliků 0,015$ 0,01$ 0,005$ 0,001$ 0,02$ 0,015$ 0,005$ 0,001$
Referal systém 100% 150%
Payout 2$ - 10$
Peněženky PayPal, Payza, Neteller
Payment Instant