Trafficmonsoon - vysoký výdělek i bez referralů

Traffic Monsoon je největší hit poslední doby, kde si můžete klikáním vydělat až 0,5$ denně!! Klikačka kombinovaná se surfem vyplácí instantně, takže máte peníze na účtu ihned a výplatního minima 2$ můžete dosáhnout za necelý týden, což je u klikaček nevídané. Součástí je i Revenue Sharing, který vám umožní výnos 110%. Zřizuje se formou balíčků, kdy jeden balíček stojí 50$, za který získáte 55$, tedy čistý zisk 10%. Čím více balíčků, tím vyšší zisky.Zaregistrujte se ZDE

Share Up To 110 % - 10% Affiliate Program
První výplata

Výplata


Traffic Monsoon můžete používat jako klasickou PTC klikačku. Denním klikáním můžete dosáhnout výdělku až 0,1 - 0,5$ denně, v průměru se dá počítat s výdělkem 1$ týdně, což je v porovnání s ostatními klikačkami velmi slušné, takže samostatným klikáním můžete dosáhnout výplatního minima již za 14 dní, aniž byste k tomu potřebovali referraly, což je u PTC klikaček nevídané.

Množství PTC odkazů, které se objevují po celý den, proto je vhodné se přihlásit několikrát denně.


PTC odkazy

Traffic Monsoon obsahuje také Revenue Sharing program, tedy podíl na zisku formou balíčků. Nákupem jednoho balíčku za cenu 50$ budete každý den po dobu 55 dní získávat výdělek 1$ denně, tím tedy získáte 55$, čistý zisk tedy činí 5$. Nakoupíte-li 10 balíčků, budete mít denní výdělek 10$ po dobu 55 dní, tedy dohromady 550$, čistý zisk je 50$. Takto můžete navyšovat zisky až do limitu 1200 aktivních balíčků. Teoreticky můžete jen z balíčku vydělávat 1200$ denně.

Více informací o nákupu balíčků a mnoho dalšího najdete ve video tutorialu níže.

Traffic Monsoon má jednoúrovňový referral systém. Z každého referrala máte však 100% zisky, tedy vyděláte tolik co on sám. Získáním i malého množství referralů se může snadno váš výdělek zmnohonásobit a pouhým klikáním mohou sobě i vám vydělat zajímavé sumy. Máte také 10% provizi z nákupu balíčku. Koupí-li si váš referral balíček, jehož cena je 50$, dostanete provizi 5$. Učiní-li tak 10 referralů, Můžete si jen z provizí pořídit balíček za 50$.

Share Up To 110 % - 10% Affiliate ProgramTraffic Monsoon funguje také jako Traffic Exchange - tedy výměna kliků, takže můžete propagovat své jiné projekty během nekonečného surfování. Surfováním si vyděláváte kredity, které můžete použít pro propagaci svých projektů. Kliknutím na Start Surfing spustíte manualsurf, jako free user získáte za odsurfování jedné stránky 0.5 kreditu, jako active user 1 kredit. Po naserfování min. 10 stránek během 24 hodin se kvalifikujete pro výdělky z referralů a balíčků, je to jediná podmínka, kterou můžete kontrolovat na časovači. Pokud je časovač zelený, je tedy aktivní a ukazuje vám zbývající čas. Kdykoli můžete odsurfovat dalších 10 stránek a časovač restartovat na dalších 24 hodin.


link na PTC odkazy

Takhle vypadá link na PTC odkazy. Pokud nemáte aktivní balíčky ani referraly, nemusíte na časovač brát ohled a můžete jej nechat neaktivní, tedy červený.

Klíčové parametry
Hodnoty kliků 0,02$ 0,01$ 0,005$ 0,001$
Referal systém 100%
Payout 2$ - 10$
Peněženky Payza, SolidTrustPay
Payment Instant


Share Up To 110 % - 10% Affiliate Program