clixsense - propracovaný referral systém a pasivní příjem


clixsense je nejstarší dosud fungující klikačka na světě. Její velikost s 3 miliony členů svědčí o její etablovanosti a serióznosti. Kromě klikání můžete plnit úkoly (Tasks), nabídky (Offers) nebo hrát hru ClixGrid, kde můžete vyhrát až 10$. Pokud budete pravidelně klikat a plnit další úkoly a nabídky, můžete si vydělat až několik dolarů týdně, což není pro začátek vůbec špatné.Zaregistrujte se ZDE

Banner ClixSense


Výplata

Výplata


Sign form


V průběhu dne chodí množství reklam, ovládání je celkem návodné a dle instrukcí byť v angličtině to zvládne opravdu každý. Po kliknutí na reklamu musíte ještě potvrdit klikem na kočku a reklama se začne načítat. Po uplynutí vyměřeného času můžete reklamu zavřít.


View AdsBanner clixsense

Hlavní síla clixsense je v osmi úrovňovém referral systému, který vám může v budoucnu zajistit stabilní pasivní příjem. Stačí si dát práci s obstaráním několika aktivních referralů první úrovně a pokud budou alespoň stejně aktivní jako vy, může se časem rozrůst ve velké množství referralů, kdy o každou úroveň níže se jedná o násobek úrovně nadřazené. Příklad: 3 - 9 - 27 - 81 - 243 - 729 - 2187 - 6561. Pokud budou referralové aktivní, můžete jen spokojeně kontrolovat, jak vám příjmy narůstají a jednou za čas si vybrat.


8 line referral system

clixsense také disponuje nejpodrobnějšími statistikami, které jsou velkým pomocníkem při získávání referralů. Pojmenováním kampaní i identifikací z jaké stránky referral přišel, budete přesně vědět, jaké nástroje propagace jsou účinné a jaké nikoli.


Statistics

StatisticsKlíčové parametry
Standard členství Premium členství 17$
Hodnoty kliků 0,02$ 0,01$ 0,005$ 0,001$ 0,02$ 0,01$ 0,005$ 0,001$
Referal systém 20% 8 linií 40% 8 linií
Payout 8$ 6$
Peněženky PayPal, Payza, PayToo, Neteller
Payment Každou středu


Banner clixsense